Альтернативні курси розвитку України від Студреспубліки

26 по 29 лютого 2016 р. у Карпатах, на Буковині, у рамках «VIII Зимової Студреспубліки» над темою «Альтернативні курси розвитку України» будуть працювати ті, хто вірить в успіх України.

Запрошуємо людей, яким не байдуже наше майбутнє, приєднуватися до нас у чарівній місцевості Карпат, на Буковині, задля того, щоб під час «VIII Зимової Студреспубліки» напрацювати так потрібні альтернативні шляхи розвитку України.

Вже вісім років поспіль щасливчики-учасники «Зимової Студреспубліки» збираються раз на рік у мальовничих Карпатах, щоб випрацьовувати сценарії розвитку України. Ми завжди попадали в ціль – це були влучні прогнози, хоч для свого часу і дуже сміливі, неочікувані. Але час не просто прогнозувати майбутнє – ми мусимо створювати його. А так як еліти не здатні до вироблення альтернативного до війни та зубожіння всіх, крім них, курсу – то це, нарешті, мають зробити самі громадяни разом із прогресивними експертами. Шанс потрапити на таку унікальну подію є і у вас.

Візьми участь у конкурсному відборі!

Ходіння по колу, допускання одних і тих самих помилок пов’язано з відсутністю ідеологічної дискусії, суперечки смислів в Україні. Нам нав’язують безальтернативність нинішнього курсу України на серйозну зовнішню залежність та подальшу олігархізацію. Відповідальні громадяни мають розвінчати цей міф. Більше того – вихід із державницької кризи полягає в глибокій публічній дискусії щодо різних варіантів розвитку України.

Республіканці ніколи не розслабляються, з року в рік ми працюємо на спільне благо українських громадян, на соборну, процвітаючу Україну. Запрошуємо людей, яким не байдуже наше майбутнє, приєднуватися до нас у чарівній місцевості Карпат, на Буковині, задля того, щоб під час «VIII Зимової Студреспубліки» напрацювати так потрібні альтернативні шляхи розвитку України.

Умови участі: взяти участь у ЗиСР-VIII дуже просто. Необхідно пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки (http://studrespublika.com/net/). Далі всі зареєстровані учасники проходять конкурсний відбір, найкращі з них і стануть учасниками «Зимової Студреспубліки».

Цільова аудиторія: учасники республіканських проектів (Студреспубліки й ін.) будь-якого з років, активні громадяни, експерти, громадські та політичні діячі, робітники, підприємці, депутати різних рівнів, молодь, студентство. Загалом, будь-яка креативна та мисляча людина.

Програма ЗиСР-VIII передбачає проведення оргдіяльнісної гри протягом 3-х повних діб за участю близько 80-100 осіб.

Реєстрація за посиланням до 15 лютого 2016 року. 

Під час ОДГ в особливих умовах інтелектуального змагання ми розглянемо та співвіднесемо альтернативні варіанти розвитку України: продовження нинішнього курсу, сценарій реваншу, соціально-орієнтована модернізація, ультранеоліберальний «шок», збільшення зовнішньої залежності, права диктатура тощо.

Наприкінці заходу відбудеться вечірка в класичному стилі та нагородження переможців.

Не проґавте подію, яка здатна покласти старт нашому справжньому майбутньому. Зареєструйтеся та станьте одним із учасників ЗиСР-VIII, відчуйте, що саме Ви можете писати сценарій і впливати на розвиток країни. Як показує досвід попередніх років, нам вдається не лише побачити проблеми країни, але й знайти ті, неочевидні для більшості, але дієві шляхи вирішення. І нехай тих, хто вже давно закінчив виші, не бентежить слово «студентська» в назві, адже, відомо, що в перекладі з латини «студент» – це той, хто ретельно вчиться, а значить це і 18, і 35, і 60-річна прогресивна, критично мисляча людина, здатна до якісної дискусії. 

УВАГА! ‪РОЗІГРАШ! Усі, хто пройде онлайн-реєстрацію на «VIII Зимову Студреспубліку» з 5 до 15 лютого, матимуть можливість отримати у подарунок якісний смартфон українського виробництваImSmart A 502 від партнера проекту -Impression Electronics. Переможця буде визначено 17 лютого за допомогою системи random. Подарунок переможець зможе отримати після того, як він візьме участь у ‪«Зимовій Студреспубліці», під час офіційного закриття події.

По завершенню ЗиСР, за власним бажанням, у вас буде нагода відпочити (поряд якісні витяги, сауна, ковзанка тощо) та побачити визначні історичні місця: Хотинську фортецю, монастирі, парки, музеї тощо.

Із питань медіа та спонсорства: Віра Андріюк, бренд-менеджерка Студреспубліки, моб.: (097) 883 22 26, е-пошта: [email protected]  

Деталі на сайті http://studrespublika.com/

Контакти

  • ВМГО «Студентська республіка»
  • Регіна Попова
  • [email protected]
  • т/ф: (044) 529 13 75
  • моб.: (095) 166 09 52
  • http://studrespublika.com/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.