В Ужгороді створять альтернативний туристичний путівник

Но, і де я?”—таку назву має проект Марії Транчич, яка вирішила об’єднати людей задля створення путівника Ужгородом, який би зацікавив не тільки відвідувачів, але самих ужгородців.

Головна ідея полягає в тому, аби люди (жителі міста) самі створювали маршрути, творили путівник, дали змогу іншим відчути та побачити місто так, як роблять це самі. Для цього організатори збирають молодь, яка буде “губитися” та одночасно знаходити цікаві місця, які будуть взяті за основу майбутнього путівника.

Таким чином буде розроблено загальнодоступний путівник містом у форматі PDF, який кожен зможе знайти в інтернеті.

Організатори впевнені, що “найкращий спосіб побачити місто - загубитися в ньому. По дорозі невідомими вуличками відкриється вся таємниця міста”

Слідкувати за новинами проекту можна в офіційній групі заходу.

«Майстерня громадської активності» - це програма неформальної громадянської освіти молоді та підтримки її громадських, соціальних та культурних ініціатив в Україні, Польщі та Білорусі. В рамках цієї програми молодь покращує життя своїх громад через невеликі проекти, отримуючи через них поштовхи для саморозвитку та нові «живі» знання. Ця програма релізується «Українською мережею освіти дорослих та розвитку інновацій» (Україна) та спілкою «Genius Loci» (Польща) за підтримки Колегіуму ім. Теодора Гойсса Фонду ім. Роберта Боша та Спілки MitOst e.V. та програми Польсько-Американського Фонду Свободи «Перетворення в регіоні» – RITA, яка реалізується Фондом Освіта для демократії (Польща). Своїй інтенсивній та ефективній роботі протягом вже майже 6 років «Майстерня громадської активності» завдячує якісному співробітництву з постійними локальними партнерам в Україні – з Донецькою громадською
організацією «Альянс», Коаліцією молодіжних організацій Черкаської області «Молода Черкащина», НУО «Клуб молодих лідерів» (м. Сімферополь) та Хмельницьким обласним Центром молодіжних ініціатив, а також з громадською організацією To.pole (Краків, Польща).

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.