Круглий стіл «Малий бізнес та малі мережі: нові гравці на ринку електроенергії» (Хмельницький)

11 липня 2017 року в конференц-залі сервісного центру Хмельницькобленерго відбудеться круглий стіл «Малий бізнес та малі мережі: нові гравці на ринку електроенергії», присвячений взаємодії існуючих та нових гравців ринку електроенергії в Україні.

Ключові питання круглого столу походять із цілого ряду структурних, технологічних  та регуляторних змін на ринках електроенергії розвинутих країн. На цих ринках з’являється все більше гравців, що не потрапляють під застарілі визначення “монополія” та “споживач”. Десятки мільйонів бізнесів та домогосподарств стали  проз’юмерами (prosumers) – тобто виступають одночасно споживачами та виробниками електроенергії. Сотні енергетичних кооперативів та малих мереж вже сьогодні створюють нові бізнес-моделі, які було важко уявити ще вчора. Вони активно співпрацюють із існуючими гравцями ринку – великими мережами та виробниками електроенергії, творячи справді інклюзивні (відкриті для різноманітних учасників) ринки електроенергії.

Під час круглого столу його учасники матимуть нагоду познайомитись із найкращим досвідом розвинутих країн, що дозволяє поєднати інтереси екс-монополій із бізнес-моделями та можливостями малих учасників ринку, проз’юмерів, співвласників малих мереж. Про всі ці теми із учасниками круглого столу спілкуватимуться:

  • Зінченко Андрій, експерт РПР, керівник спільнотних проектів ГО Greencubator
  • Юлія Усенко, голова Всеукраїнської Агенції Інвестицій та Сталого Розвитку
  • Іван Бондарчук, старший юрист, керівник енергетичної практики компанії ILF

Закордонний досвід буде обговорюватись у зв’язку із нещодавно прийнятим законом “Про ринок електричної енергії”, що створив передумови для участі малих гравців та кращого регулювання роботи малих мереж.

Місце проведення: м. Хмельницький, конференц-зал сервісного центру Хмельницькобленерго (вул. Соборна, 57/2)

Час: 11 липня, 13:00 – 17:00, реєстрація починається о 12:30

Для участі в заході обов’язковою є реєстрація. Адреса форми: https://goo.gl/forms/0RmMSz29TEPlgdNK2

За додатковою інформацією звертайтесь:

Богдан Рижак
 bogdanryzhak@gmail.com
+380981221467
+380735141000

Захід проводиться за підтримки Європейського Союзу і Центру демократії та верховенства права (проект «Посилення коаліції РПР») в рамках виконання проекту «Створення інклюзивного ринку елетктроенергії в Україні», який впроваджується ГО “Greencubator.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.