Як програмно-цільовий метод допоможе ефективності витрачання коштів громад Миколаївщини

 ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» запрошує обговорити громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети» представників громадськості, фракцій місцевих політичних партій у миколаївської міськраді та ЗМІ з представниками громад  міст Миколаїв, м. Вознесенськ та ОТГ Баштанка і Мостове.

Програма круглого столу додається

Миколаївській міській голова, представники більшості фракцій місцевих організацій політичних партій у жовтні-листопаді підписали «Угоди про співпрацю та публічну відповідальність» — з «Фондом розвитку міста Миколаєва» (ФРММ) — координатором миколаївського «Партнерства за прозорі місцеві бюджети» .

Настав час підвести перші результати на шляху до прозорого та ефективного місцевого самоврядування та уточнити подальші спільні кроки у сфері прозорого та ефективного місцевого бюджету.

Захід відбудеться 31 травня 2017 р. з 14-00 -16-00 у малому залі Миколаївської міської ради (вул. Адміральська 22, м. Миколаїв»).

Початок реєстрації о 13-45.

До компетентного діалогу з громадськістю запрошено місцеві голови та керівники департаментів/управлінь виконавчих органів місцевого самоврядування, що відповідають за доброчесність запровадження ПЦМ та ефективність витрачання коштів громад.

Контакти для зв’язку: [email protected]. (0512)47-38-79 (067) 512-16-32  Михайло Золотухін, (директор ФРММ).

Прес-служби ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та КУ «Агенція розвитку Миколаєва»

Круглий стіл буде проведено в рамках проекту «Ефективні та доброчесні місцеві бюджети у 5-ти областях півдня і сходу України», якій реалізує ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні

Мета проекту: запровадити в бюджетний процес 20 пілотних громад із п’яти областей півдня і сходу України принципи демократичного розвитку шляхом моніторингу доброчесності впровадження програмно-цільового методу (ПЦМ), ефективності витрачання коштів місцевих громад та навчальної, коуч - підтримки партнерських проектів з підвищення ефективності і доброчесності бюджетів пілотних громад, що поєднують дії органів публічної влади та громадські ініціативи.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.