Круглий стіл з розвитку соціального підприємництва (Ужгород)

ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів» запрошує 4 червня 2017 року взяти участь у роботікруглого столу «Шляхи залученнямолоді до розвитку соціального підприємництва на Закарпатті»  у м.Ужгород.   Час проведення: 13.00 - 16.00. Дедлайн - 27 травня 2017 р.

Круглий стіл буде проведено в межах заходів за проектом «Розвиток соціального підприємництва: формування міжрегіональної співпраці Житомирщини та  Закарпаття» у партнерстві з ГО «Міжнародний центр інновацій та розвитку» (м.Ужгород) та Закарпатською молодіжною радою Відокремленого підрозділу ГС «Національна молодіжна рада України». Мета проекту - налагодження стійкої міжрегіональної співпраці представників громад Житомирщини та  Закарпаття в напрямку розвитку соціального підприємництва на регіональних рівнях.

До участі запрошуються  молодь, підприємці, ветерани АТО, внутрішньо переміщені особи, особи з особливими потребами, представники місцевих ОГС та органів місцевого самоврядування м.Ужгород та Закарпатської області. Участь представників інших областей України також є можливою.

У програмі круглого столу обговорення існуючого та потенційного станів розвитку соціального підприємництва Закарпаття, розробка механізмів залучення молоді до розвитку соціального підприємництва на регіональному та міжрегіональних рівнях.

Захід буде проведено фахівцями-експертами ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів», на базі якої з 2012 року впроваджується проект «Житомирський обласний Ресурсний центр розвитку соціального підприємництва». Організація з 2013 року входить до Каталогу соціальних підприємств України.

Обов’язкова попередня реєстрація учасників круглого столу до 27 травня 2017 року за посиланням: https://goo.gl/forms/tVgivAKPajMNxNNx2

Кількість учасників  обмежена (до 25 осіб).
Місце проведення заходу буде вказано зареєстрованим учасникам за результатами відбору в персональних запрошеннях, які будуть надіслані на електронні скриньки до 30 травня 2017 року.

Участь у заході безкоштовна. Всі питання, пов’язані з організацією та фінансуванням проживання, харчування та проїзду вирішуються учасниками самостійно.

В межах даного проекту також буде проведений 03.06.2017р. тренінг «Соціальне підприємництво як чинник демократичного розвитку суспільства: механізми реалізації в умовах України». Умови участі у тренінгу за посиланням: http://gurt.org.ua/news/trainings/38519/

Контакти для довідок:
Ольга Котвіцька, керівник ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів»: [email protected]
Олена Біланіна, менеджер проектів ГО «Міжнародний центр інновацій та розвитку» (м.Ужгород), голова Закарпатської молодіжної ради Відокремленого підрозділу ГС «Національна молодіжна ради України»: [email protected]

Сторінка подіі на Facebook:   https://www.facebook.com/events/1067465520020505/

Детальніше про проект:http://bridges.org.ua/news/announcements/rozvitok-sotsialnogo-pidpri-mnitstva-spivpratsya-zhitomirshchini-ta-zakarpattya/

Представники різних регіонів України, які зацікавлені виступити учасниками та/або партнерами майбутніх заходів ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів» з розвитку соціального підприємництва, запрошуються до участі в анкетуванні, за результатами якого будуть розроблені та впроваджені наступні регіональні та міжрегіональні заходи організації з розвитку соціального підприємництва в Україні.

Анкетування доступне за посиланням: https://goo.gl/forms/XMCwxaOLAwKlUJTo1

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Контакти

  • ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів»
  • [email protected]
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.