Відбудеться розгляд Стратегії Куцурубської об’єднаної громади

Стратегію Куцурубської розгляне виконком на своєму засіданні 27 лютого 2017 р.

Куцурубська Стратегічна рада 1 лютого 2017 року винесла проект Стратегії на громадські обговорення представниками 12-ти сіл першої на Миколаївщині об’єднаної сільської громади. Так на 5-ти круглих столах місцеві еліти обговорили та  рекомендували для затвердження виконкомом і радою проект рішення.

Член Куцурубської стратегічної ради професор ОРІДУ НАДУ при Президентові України Сергій Саханенко не тільки презентував проект стратегії депутатами, активістам, старостам представники 12 сіл Куцурубсько об’єднаної громади та Іванівської, Димитривської, Островської, Солончаківської та Партутинської місцевих громад), що створили першу в Україні сільську об’єднану «мега- громаду», а допоміг їм сформулювати проектні ідеї, що стали складової проекту рішення.

Про обговорення докладніше у матеріалі «Представники 12-ти сіл надали пропозиції до проекту Стратегії розвитку Куцурубської об’єднаної територіальної «Мега-громади» до 2026 р.» що на  http://frgn.mk.ua/?p=8803 .

Прийняття проекту рішення органами місцевого самоврядування допоможе знайти фінансування проектним ідеям, що напрацьовані місцевими елітами в ході річного процесу народження Стратегії.

Експерти ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та «Ресурсно-інформаціного центру розвитку Куцурубської обєднаної громади» вже готовлять відповідні проектні пропозиції та вже знайшли потенційних партнерів, донорів та інвесторів.

Ресурсна підтримка формування куцурубської спроможної громади  відбувається на виконання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Миколаївської області до 2020 р на період 2015-17 р.» (рішення Миколаївської обласної ради №7 від 30.07.2015 р.) та в рамках проекту ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»(ФРММ): «Куцурубська об’єднана громада як дієва демократична модель стратегічного розвитку».

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.