Конференція «Через саморегулювання та соціальну відповідальність до утвердження недискримінації»

Запрошуємо партнерів, представників громадянського суспільства, медіа експертів та журналістів взяти участь у міжнародній конференції «Через саморегулювання та соціальну відповідальність до утвердження недискримінації», що відбудеться 23 березня 2016 року (09:30-13:00) в готелі «Radisson Blu», за адресою: вул. Ярославів вал 22 конференц-зала Embassy Suite.

Організатори заходу: Офіс Ради Європи в Україні в рамках проекту Ради Європи "Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні", Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики, Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні, Індустріальний гендерний комітет з реклами.

У програмі Конференції – виступи провідних національних та міжнародних експертів, обговорення кращих прикладів саморегулювання у медіа та рекламного ринку, обговорення особливостей роботи з гендерно чутливими питаннями, обмін досвідом. Під час заходу також будуть презентовані результати моніторингу гендерного балансу в українських ЗМІ.

Зареєструватись для участі в конференції можна заповнивши реєстраційну форму до 20 березня 2016 року.

Програма не відшкодовує вартість проїзду до Києва для регіональних учасників.

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.