Тендер інформаційної системи «Офіційний веб-сайт Центральної виборчої комісії»

Міжнародна фундація виборчих систем в Україні (IFES – Ukraine) запрошує профільні компанії до участі в тендері на розробку та встановлення автоматичної інформаційної системи «Офіційний веб-сайт Центральної виборчої комісії». Кінцевий термін для подання тендерних пропозицій 17 грудня 2017, 18:00 за київським часом.

Шановні партнери!

Міжнародна фундація виборчих систем в Україні (IFESUkraine) запрошує профільні компанії до участі в тендері на розробку та встановлення автоматичної інформаційної системи «Офіційний веб-сайт Центральної виборчої комісії».

Замовник послуг

IFES є недержавною, незалежною організацією, офіційно зареєстрованою в Сполучених Штатах Америки, що виконує в Україні проект міжнародної технічної допомоги. IFES своєю діяльністю підтримує сталий демократичний розвиток в усьому світі через забезпечення відкритого чесного виборчого процессу. Починаючи з 1987 року, IFES успішно працює в понад 145-ти країнах світу – від усталених демократій до суспільств, які перебувають в процесі розбудови демократичних державних систем.

Безпосередній отримувач послуг

Центральна виборча комісія України -  постійний та незалежний колегіальний державний орган, який діє на підставі Конституції Українизаконів України і наділений повноваженнями щодо організації підготовки, проведення виборів Президента Українинародних депутатів Українимісцевих рад та сільських, селищних, міських голів, голів громад, старост, організації всеукраїнського та місцевих референдумів

IFES планує залучити незалежну компанію до розробки та впровадження автоматизованої інформаційної системи «Офіційний веб-сайт Центральної виборчої комісії» відповідно до технічних вимог, детально викладених у додатках до цього оголошення про тендер.

У додатках Ви знайдете тендерне оголошення українською мовою з детальним описом вимог до потенційного постачальника та Додаток 1 (Технічні вимоги) і Додаток 2 (таблиці 1,2,3).

Ваші тендерні пропозиції просимо надсилати на електронну пошту Олесі Лєсніковій ([email protected]).

Тема електронного листа повинна містити «CECWEBSITE 2017 TENDER» та ім’я учасника.

IFES підтвердить отримання тендерних пропозицій, що надіслані електронною поштою. 

Кінцевий термін для подання тендерних пропозицій:

17 грудня 2017, 18:00 за київським часом.

Контакти

  • [email protected]
  • Міжнародна фундація виборчих систем в Україні (IFES – Ukraine)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.