Конкурс на кращий проект використання надходжень від рентних платежів серед громад

ГО «НОВА Енергія» запрошує представників громадськості та органи місцевого самоврядування з видобувних регіонів Донецької, Луганської, Харківської, Сумської та Чернігівської областей взяти участь у  РЕГІОНАЛЬНОМУ КОНКУРСІ  на кращий проект використання надходжень від рентних платежів серед громад,  де ведеться видобуток вуглеводнів.

Для участі у конкурсі необхідно підготувати проект використання надходжень від рентних платежів у 2018 році, заповнити бланк заявки (Додаток 1) та надіслати у електронному вигляді на електронну адресу ГО «НОВА Енергія»: [email protected] або друковану версію на поштову адресу: 61166, Україна, м. Харків, вул. Бакуліна, 11, оф. 4-53.

Заявки можна подати до 30 вересня 2017 року включно.

На Конкурс приймаються проектні пропозиції за наступними напрямами:

  • «Енергоефективність та енергозбереження» (заміна обладнання на енергозберігаюче, тепломодернізація приміщень соціальної сфери та житлових будинків, заміна систем опалення, систем освітлення приміщень та вулиць в населених пунктах, впровадження інших інноваційних енергозберігаючих технологій);
  • «Чисте довкілля» (будівництво та реконструкція водозабірних споруд, водопровідних та каналізаційних очисних споруд із застосуванням новітніх технологій та обладнання, зокрема в сільських населених пунктах; упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання; упровадження установок доочищення питної води; облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів; покращення стану атмосферного повітря; здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації на території громади);
  • «Добробут громад» (благоустрій територій громад; облаштування сенсорних кімнат, приміщень для психологічної реабілітації дітей-інвалідів та їх батьків, центрів громадських ініціатив, гармонійного розвитку та комунікації, соціальної адаптації людей похилого віку, дітей, молоді, майстерень для відновлення народних традицій тощо).

15 найкращих проектів будуть опубліковані у Збірнику «Кращі ідеї та актуальні потреби розвитку видобувних регіонів» та поширені серед керівництва обласних рад, видобувних компаній, донорських організацій, у мережі Інтернет і ЗМІ та рекомендовані до впровадження наступного календарного року.

Додаткову інформацію можна дізнатися у Положенні про Конкурс, а також за електронною адресою ГО «НОВА Енергія» [email protected] та за тел. +38 095 00 84 991.

Конкурс організовано ГО «НОВА Енергія» в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги в реалізації компоненту «Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД).

Контакти

  • Олена Агапова
  • +38 095 00 84 991
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.