Студентів закликають проаналізувати: «Чи витрачаються бюджетні кошти ефективно?»

Експертно-аналітичнагрупа «Акцент» оголошує про старт 2-го етапу Конкурсу студентських публікацій на тему «Ефективність видатків органів місцевого самоврядування».

Повідомляємо про можливість для студентів, завдяки якій ви можете не лише розвинути свої аналітичні здібності, спробувати себе у чомусь новому, але й отримати приємні винагороди!

Експертно-аналітичнагрупа “Акцент” оголошує про старт 2-го етапу Конкурсу студентських публікацій на тему «Ефективність видатків органів місцевого самоврядування».

Вам здається, що бюджетні кошти не завжди витрачаються прозоро та ефективно? Знаєте про такі випадки чи хочете це детальніше дослідити? Беріть участь у нашому конкурсі, проаналізуйте витрати будь-якого місцевого бюджету та отримайте можливість виграти 1000, 600 чи 400 грн, а також отримати цінні подарунки!

Уже близько 50-ти студентів взяли участь у першому етапі та спробували проаналізувати видатки бюджетів та отримали приємні винагороди! Спробуйте і ви!

Основні вимоги до статей (положення про конкурс) можна знайти за посиланням: https://issuu.com/ternomal/docs/students_2017
Роботи необхідно надіслати на пошту [email protected] до 1 жовтня

Конкурс відбувається за фінансової підтримки Рада бізнесуТернопілля

Проведення конкурсу відбувається в межах проекту «Посилення спроможності організацій громадянського суспільства у регіонах України впливати на органи державної влади та місцевого самоврядування з метою прискорення реформ», який виконується Експертно-аналітичнагрупа “Акцент” та Центр політико-правових реформ за фінансової підтрикиПрограми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Детальну інформацію також можна знайти на сторінці ГО «ЕАГ «Акцент»: - https://www.facebook.com/ngo.accent/?fref=ts

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.