Конкурс «Мій голос має значення, тому що …»

Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин оголошує ілюстраційний конкурс на тему «Мій голос має значення, тому що ...». Дедлайн - 31 травня 2017 р.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства. Вік учасників необмежений.

Роботи окремо оцінюватиме експертне журі, що складається з представників НДІ, а також запрошених громадських активістів та експертів з виборчої реформи.

Для участі у конкурсі необхідно подати одну або декілька ілюстраційних робіт високої роздільної здатності (кількість, техніка, розмір, жанр - необмежені) за темою конкурсу на адресу [email protected]

Роботи приймаються з 1 травня до 31 травня 2017 року (включно).

За результатами конкурсу журі обере трьох переможців, які отримають заохочувальний приз у можливості приїзду у Київ та зустрічі з головою правління НДІ та колишнім Держсекретарем США Мадлен Олбрайт. Дванадцять найкращих робіт інших учасників конкурсу отримають почесну грамоту та будуть презентовані у Києві.

16 червня 2017 року відбудеться нагородження переможців та презентація кращих робіт в одній із локацій в Києві.

Окрім того, твори переможців будуть використані для друку постерів, листівок, або календарів під час проведення кампанії з просування виборчої реформи. Всі переможці отримають комплекти з найкращих творів.

Учасники конкурсу передають організаторам права на використання своїх творів з не комерційною метою за умови зазначення автору твору.

Роботи та коротку інформацію про автора надсилайте на адресу [email protected] Запитання просимо адресувати Валерії Візьонок за телефоном (044) 235 98 07 або [email protected]

Ілюстраційний конкурс проводиться за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку та Уряду Канади в рамках програми “Побудова багаторівневого діалогу з виборчої реформи”.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.