БФ «Право на Захист» шукає тренерів для проведення тренінгів

БФ «Право на Захист» в межах статутної діяльності та впроваджуючи проект «Підвищення Спроможності Груп Внутрішньо Переміщених Осіб», що фінансується NED, оголошує тендер для відбору тренерів для проведення низки тренінгів протягом січня-вересня 2017 р. Дедлайн - 16 січня 2017 р.

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт:

Розробка та проведення дводенних тренінгів для 20-25 представників громадських організацій в Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях  (території, що контролюються українським урядом) з наступної тематики:

 1. «Основи стратегічного планування діяльності громадських організацій»
 2. «Основи фінансового менеджменту. Політики та процедури в діяльності НУО»
 3. «Розробка соціальних проектів: від мрії до дії»
 4. «Управління проектами неурядових організацій. Впровадження, моніторинг, оцінка»
 5. «Основи роботи в громаді частина 1: групи громадськості, комунікація з ними, основи локального фандрайзинга»
 6. «Основи роботи в громаді частина 2: налагодження співпраці з органами влади. Четверта влада: робота з традиційними ЗМІ та в соцмережах»

При наданні заявки на участь у тендері Ви можете обрати від 1 до 3 тем тренінгів, з якими Ви бажаєте працювати в межах співпраці з нами.

Розробка тренінгу включає:

 • Підготовку тренінгових матеріалів для учасників (електронний варіант, об’єм - не більше 25 сторінок А4)
 • Підготовку презентацій в форматі PowerPoint
 • Підготовку матеріалів для інтерактивних занять
 • Підготовку анкет для базової та фінальної оцінки знань
 • Також після проведення тренінгу тренеру необхідно буде підготувати та надати звіт по формі, що надається замовником.

Цільова аудиторія:

Громадські організації, що працюють з внутрішньо переміщеними особами, та здійснюють свою діяльність у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській областях, а також у Донецькій та Луганській областях (території, що контролюються українським урядом). 

Вимоги до кандидата: 

 • досвід консультування НДО в питаннях інституційного розвитку не менше 3 років; 
 • досвід тренерської діяльності не менше 5 років;
 • вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра; 
 • досвід успішної співпраці з донорськими організаціями, роботи з державними органами влади, місцевого самоврядування, розбудови мереж партнерських НДО та відносин між НДО та\або органами влади не менше 3 років.

Для участі у тендері апліканти мають до 12:00 16 січня 2017 року подати в БФ «Право на захист» заявку в електронному вигляді на адресу електронної пошти s.tkachenko@r2p.in.ua

В темі листа вказати «тендер на проведення тренінгів». Форма заявки у додатку.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Заявки на участь у тренінгу, які надійдуть після вказаної дати та\або будуть оформлені в іншій формі чи будуть містити не всю зазначену в формі заявки інформацію, розглядатися не будуть.

За результатами тендеру буде обрано тренера, з яким організація узгодить програму та точні дати і місце проведення тренінгів.

Ваша пропозиція буде розглянута протягом п’яти робочих днів та про результати відбору учасникам  тендеру буде повідомлено після  20 січня 2017  року. 

Контакти

Чи вважаєте цей матеріал корисним? + Так 1  - Нi  

Коментарі

Сергій Давидов   225 днів тому   #  

Друзья, условия конкурса явно прописаны для "своих" людей. Думаю что не корректно прописывать в условиях опыт работы " не менее " 5-ти лет " ??? или при консультировании " не менее 3-х лет". Это явно делается под определенную группу консультантов с целью недопустить новых людей, может быть даже более опытных. Организаторы конечно МОГУТ вВСЕ, но не так же явно... .

 •   Пiдписатися на новi
Крупеня Валерий   221 день тому   #  

Я 24 года занимаюсь общественной работой. На протяжении 20 лет являюсь заместителем председателя одной из общественных организаций. Также являюсь двух других общественных организаций. Имею опыт политической работы: начиная от помошника депутата городского совета, руководителя областной партийной организации и заканчивая работой помощника депутата ВР. Имею среднее специальное + три высших образования. Имею научное звание Академика. Более 15 лет занимаюсь проведением лекций и тренингов. Имею опыт более 5 лет проведения тренингов в дальнем зарубежье и Европе. Провожу их даже на аудитории около 400 человек. Я абсолютно согласен с Вашим комментарием- условия конкурса прописаны для "своих людей"!

 •   Пiдписатися на новi
Ганна Рожок   221 день тому   #  

Шановний пане Сергію. Якщо Ви цікавитесь данною тематикою тренінгів, то, напевно, відвідували "Marketplace", де зареєстровано більше 1200 провайдерів послуг. Майже половина з них відповідають вказаним в оголошенні крітеріям. Тож ми намагаємось отримати якісні послуги від досвідчених тренерів. Навчатися завжди краще у кращіх! Якщо Вам є що нам запропонувати, чекаємо Вашу заявку у вказаний термін.

 •   Пiдписатися на новi
Крупеня Валерий   221 день тому   #  

Анна, вы действительно думаете что одна такая, которая сделана не пальцем? Проживите с мое, такой колоссальный профессиональный и жизненный опыт получите, а после обманывайте. Первый комментатор прав- условия конкурса прописаны под "своих и для своих людей". Если бы я был вашим грантодателем, после прочтения такого, я бы ни копейки денег вам бы не дал. Еще бы и "деятельность Вашу" пристально бы проверил.

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.