Завершується реєстрація на конкурс The Bobs для онлайн-медіа

The Bobs – це відомий міжнародний конкурс для блогерів, активістів та журналістів, які своєю діяльністю виступають за вільне висловлювання думок і захист прав людини в інтернеті. Deutsche Welle організовує The Bobs, починаючи з 2004 року.

The Bobs – єдиний у світі справді міжнародний конкурс, на якому нагороджуються креативні та сміливі веб-проекти поза мовними й культурними бар’єрами. The Bobs – це компетентний вказівник на тлі величезної різноманітності мережних ініціатив.

Незалежне міжнародне журі обирає переможців у чотирьох міжнародних номінаціях конкурсу: “Найкраща соціальна ініціатива”, “Найкраща інновація”, “Культура і мистецтво”, а також “Громадянська журналістика в мережі”. Окрім того, інтернет-користувачі шляхом відкритого онлайн-голосування вирішують, які проекти здобудуть призи публіки в усіх 18 номінаціях конкурсу.

Окрім 18 номінацій конкурсу The Bobs, Deutsche Welle з 2015 року вручає спеціальний приз “За свободу слова”. Цей приз отримує людина або ініціатива, яка особливим чином виступає в інтернеті за захист права людей на вільне висловлювання думок.

Які проекти можуть брати участь?

Обмежень щодо формату немає. Реєструйте свій сайт, блог, подкаст, Facebook-спільноту чи Facebook-сторінку, Twitter-профіль, YouTube-канал… Головне, щоб ваш інтернет-ресурс перебував у відкритому доступі. А його зміст має відповідати критеріям і правилам конкурсу.

Якою мовою має бути проект?

Конкурсні мови The Bobs – українська, російська, німецька, англійська, французька, португальська, іспанська, турецька, арабська, бенгальська, китайська, гінді, індонезійська, перська.

Хто може номінувати Інтернет-ресурси на The Bobs?

Кожен користувач і кожна користувачка інтернету може номінувати власний або чужий проект. Кількість заявок не впливає на шанси перемогти. Тобто достатньо зареєструвати один проект один раз. З іншого боку, той самий інтернет-ресурс можна реєструвати для участі в різних номінаціях #thebobs16.

Реєстрація триває до 3 березня 2016 року за посиланням.

Після закінчення терміну реєстрації (3 березня) ми передамо всі ваші пропозиції міжнародному журі. Члени журі вирішують, які проекти потраплять до фіналу. Україну в журі представляє директорка Інституту масової інформації Оксана Романюк (www.facebook.com/oksana.romaniuk.33).

31 березня ми оприлюднимо на цьому сайті перелік фіналістів. У той же день почнеться відкрите онлайн-голосування в усіх номінаціях конкурсу. За підсумками голосування буде обрано проекти-переможці за версією інтернет-користувачів. Журі обере проекти-переможці в чотирьох міжнародних номінаціях під час засідання в Берліні наприкінці квітня.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.