Dymchuk Gallery оголошує Open Call для молодих українських художників

З 10 лютого по 15 березня українські художники віком до 35 років можуть подати заявку на реалізацію персонального проекту, який відбудеться в Dymchuk Gallery восени цього року. Проведення конкурсу спрямоване на виявлення та реалізацію експериментальних та критичних персональних проектів, що репрезентують практику художника, працюють з локальним та /або глобальним контекстом, задіюють різноманітні медіа. Пріоритет надаватиметься проектам, що складаються із переважно нових робіт (бюджет на створення яких надає галерея), пов’язаних між собою концептуально і тематично.

Натомість галерея пропонує художнику, чий проект буде обрано експертною радою, проведення виставки строком 6 тижнів восени 2016 року, адміністративну та фінансову підтримку у реалізації  проекту та гонорар.

Наразі склад експертної ради, до якої увійдуть вітчизняні та закордонні арт-професіоналів, формується та буде оголошений додатково.

Ознайомитися з вимогами до заявки та отримати вичерпну інформацію про конкурс можна за посиланням або написавши на opencall@dymchuk.com

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.